Працівників галузі культури та майстрів народного мистецтва привітали із професійним святом

Середа, 09 листопада 2016

9 листопада у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Із професійним святом тих, хто примножує культурні багатства Поділля та України вітали заступник Міністра культури України Тамара Мазур, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови - директор Департамент освіти та науки ОДА Ігор Івасюк, начальник управління культури і мистецтв Станіслав Городинський.

Вітаючи присутніх Тамара Мазур зазначила: «Працівники культури формують обличчя нашої держави, адже саме від вас залежить доля та майбутнє країни. На прикладі культурної спадщини ми бачимо на скільки багата наша держава. Зичу всім міцного здоров’я, мирного неба, бажаю наснаги і ніколи не втрачати віри у завтрашній день»,- зазначила посадовець.

«Ви дійсно надихаєте нашу Вінницю своєю творчістю, теплом, красою. Ті міські свята, до яких вже так звикли вінничани, ви влаштовуєте з великою любов’ю, вкладаєте у них душу та постійно вдосконалюєте. На ці свята приходить дуже багато вінничан, а також – людей з інших міст та з-за кордону. Про них знає вся Україна і це – завдяки вам. Ваша робота дійсно дуже потрібна, ви плекаєте у дітях, своїх вихованцях, добро та красу. Тож нехай все те хороше, що ви робите, повертається до вас сторицею. Творчих успіхів вам та здобутків», – каже заступник міського голови Галина Якубович.

У свою чергу Валерій Коровій подякував усім працівникам галузі культури області. Побажав добра і благополуччя, реалізації творчих задумів і невичерпної наснаги. «Сьогодні кожен з нас повинен усвідомлювати, що ми будуємо нову європейську країну з високими стандартами. Вінниччина є душею театрального мистецтва. Про це свідчить велика кількість прем’єр у 2016 році. Тому, користуючись нагодою, вітаю усіх присутніх. Дякую за тяжку працю, за віру у краще майбутнє. Бажаю єднання, творчого натхнення, благополуччя та досягнення найвищих мистецьких висот», - наголосив очільник області.

За вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури, кращих працівників галузі та майстрів народного мистецтва краю було відзначено Почесними грамотами профільного міністрества, обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також подяками управління культури та мистецтв ОДА.

У подарунок для присутніх урочистого заходу відбувся святковий концерт.

 

Коментарі: