Відучора Святий Миколай чекає на діточок у своїй Резиденції

Понеділок, 19 грудня 2016

19 грудня на майдані Незалежності відкрилася Новорічна Резиденція, де маленькі вінничани тиждень матимуть можливість спілкуватись із святим Миколаєм, а потім і з Дідусем Морозом. Також цього дня у всі дитячі заклади міста відправлено новорічні солодкі подарунки для вінницьких малюків.


 

 
А розпочались урочистості з параду Дідів Морозів, Снігуроньок, Сніговиків та їх казкових друзів. Вони рушили Соборною до Майдану Незалежності, де вже чекали на них казкові хатинки, святковий вертеп і сила-силенна налаштованих на свято малюків. На чолі колони – Святий Миколай у лімузині.
  
Біля самого новорічного містечка вже все готово до зустрічі. Малюки співають та танцюють радіючи приїзду Святого Миколая з цукерковими подарунками. У день відкриття Новорічної Резиденції майже 52 тисячі пакунків з цукерками поїхали у дитячі садки, школи та інші навчально-виховні установи, де їх роздадуть хлопчикам та дівчаткам.
 

 

 
До слова запрошено міського голову Сергія Моргунова та народного депутата України Олексія Порошенко. Вони вітають дітей та їх батьків з початком новорічно-різдвяних святкувань. А після того починається панування Святого Миколая, який радо приймає у своїй резиденції всіх слухняних малюків та дарує їм солодкі смайлики.
   

 
Працюватиме Новорічна Резиденція щодня – в будні з 16:00 до 20:00, а у вихідні та святкові дні з 14:00 до 19:00. З 19 по 25 грудня дітей у Резиденції чекатиме з подарунками святий Миколай. З 26 грудня і по 15 січня діток зустрічатиме Дід Мороз.

Коментарі: