Яскраве дитяче свято біля «Райдуги»: діти розважались цілий день

Четвер, 01 червня 2017

Департамент культури Вінницької міської ради, КП «Центр концертних та фестивальних програм» та event-агенція «Feel» влаштували для малечі незабутнє свято в День Всесвітнього захисту дітей.

Впродовж дня на площі біля ККЗ «Райдуга» лунала музика – виступали творчі колективи міста та області. Співали, декламували та танцювали юні вихованці мистецьких шкіл. На площі також знайшлось місце для інших розваг: діти малювали, робили аплікації, складали Кубик Рубика, фотографувались на численних фото-локаціях.
 


 

 

 

 
Спортивні школи міста традиційно презентували себе та чудову спортивну форму своїх вихованців, нагадуючи про важливість здорового способу ще з раннього віку. У кожному куточку площі відбувались різноманітні ігри, конкурси, розваги та майстер-класи.
 

 

 
Окрім ляльок-велетнів, що розважали маленьких вінничан та фотографувались з усіма бажаючими, окрасою стали дівчата-квіти з театру-студії «Птаха». Для активної малечі працювали батути та горки, був майданчик для найменших. Загалом, кожен собі знаходив заняття до смаку.
 

 

 
На площі можна було знайти чимало різноманітних смаколиків – морозиво на будь-який смак, пряники (які можна власноруч розмалювати) та кренделі, тощо. А оскільки темою свята було обрано фразу "Діти - наші квіти", то на площі також були представлені квіткові магазини.
 

 

 
Для близько ста дітей з реабілітаційних центрів, інтернатів та дітей учасників АТО вінницькі активістки Ірина Борзова та Людмила Станіславенко влаштували спеціальну розважальну програму привізши їх на дитяче свято
 

 

 

 
Завершилось святкування Всесвітнього дня дитини виставою від театру-студії «Птаха» «Шовкова зоря, або навчи мене співати». Свято подарувало чимало позитивних емоцій вінницькій малечі та батькам.

Коментарі: