Свято мильних бульбашок - свято яскравих емоцій

Понеділок, 04 червня 2018

2 червня у Вінниці в рамках щорічного проекту «Мистецькі вихідні» відбулось дитяче "Свято мильних бульбашок". У ЦПКіВ біля ККЗ "Райдуга" було проведено захід до Міжнародного Дня захисту дітей.

Починаючи з  12 години, на дітей чекали різноманітні конкурси, квести, майстер-класи на локації "Країна майстрів". Діти будь-якого віку знаходили собі заняття до смаку: в одному куточку малювали, в іншому - розписували фарбою обличчя та стрибали на батутах, дехто просто відпочивав на зручних диванчиках. Для малечі були сторені ігрові зони, фотолокації з використанням пневмоквітів та квітів-гігантів, фотоінсталяціі. На головній сцені відбулось "Велике шоу маленьких зірочок" та феєрична концертна програма від найращих  колективів і солістів міста.

Впродовж всього свята працювала анімаційна група, яка розважала діток інтерактивами та конкурсами. Найактивніші малюки отримували чудові подарунки від партнерів свята: мережі магазинів «Я господиня» та «Попелюшка», магазину «Канцелярський сад», торгових марок «Рудь» та «Ласунка», кав’ярні «Loft» та мережі ресторанів «Мафія».

 Свято мильних бульбашок подарувало безліч позитивних емоцій вінницькій малечі!

 

 

Коментарі: