"Мистецькі вихідні" у Вінниці продовжують дарувати Вінничанам безліч яскравих емоцій та створювати справжню мистецьку атмосферу у місті!

Понеділок, 06 серпня 2018

4 серпня на проспекті Космонавтів свою творчість присутнім дарували : вихованці зразкових студій вокалу «VICTORIA» та «PinchukMedia», а ще хореографічні композиції представив народний ансамбль народно-сценічного танцю «Вінничанка». Також на імпровізованому майданчику були проведені веселі конкурси та розваги для дітей.
У ЦПКіВ на площі «Водограй» до інтерактивного творчого проекту "Мистецькі вихідні " долучився Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) міста Вінниці. Вінничани мали змогу насолодитися цікавою концертною програмою,за участю відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру , поринути у справжню атмосферу мистецтва та творчості , а також своїми руками виготовити ляльку-мотанку"Подорожницю".
На Майдані Незалежності для пристуніх виступив гурт "SUNRISE" Вінницького міського палацу мистецтв з популярними сучасними хітами. 
А в мікрорайоні Сабарів відбувся концерт Вінницького естрадного оркестру «ВінБенд», під час якого звучали джазові аранжування - класичні та сучасні, естрадні обробки музики з улюблених кінофільмів, твори українських авторів та мелодії зарубіжної естради. Для дітей та дорослих були проведені розважальні конкурси. 
Всі учасники отримали чудові подарунки від організаторів та партнерів проекту, а саме: мережі магазинів «Я господиня» та «Попелюшка», торгових марок «Рудь» та «Ласунка», Центру концертних та фестивальних програм та Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.
Запрошуємо усіх відвідати щорічний проект «Мистецькі вихідні» і зробити своє літо по – справжньому мистецьким! 
Детальна інформаціяпро географію проекту «Мистецькі вихідні» за посиланням:
http://concert-program.com.ua/novini/431-mistetski-vikhidni-

Коментарі: