24 серпня, з нагоди 27-ї річниці Незалежності України, у нашому місті відбувся VII Фестиваль сучасного українського мистецтва «Подільська пектораль».

Середа, 29 серпня 2018

Ближче до 12:00 Майдан Незалежності був схожий на мозаїку української творчості . Тут розтaшувaлися різноманітні виставки шкіл естетичного виховання, Вінницька міська централізована бібліотечна система представила виставку - «Пізнаємо Україну», а КП «Центр історії Вінниці» облаштував інформаційно - інтерактивну локацію «Парад Незалежності». Також головну площу міста з нагоди свята прикрасили колекції обласного краєзнавчого музею, експозиція декоративно-прикладного мистецтва Тульчинського училища культури, «Містечко Гончарів» Вінницького обласного художнього музею, виставки виробів провідних митців декоративно-прикладного мистецтва міста та області. Під час заходу вінничани та гості міста отримали можливість побачити проект обласного центру народної творчості «Вишивана доля Вінниччини». Особливими, для присутніх у цей день, стaли тематичні фотозони з aвтентичним укрaїнським одягом, велетенські квіти, орнaменти та інсталяція справжньої української етнічної хати.

Біля фонтaну «Мушля» творчу майстерність присутнім дарували кращі учні шкіл естетичного виховання міста .

Крім того, у рамках відзначення Дня Незалежності України, у Вінниці відбувся грандіозний святковий концерт, який повністю виправдав свою назву - «Таланти рідної землі, тобі даруєм, Україно!», на одній сцені зустрілися кращі колективи та виконавці Вінниччини та Вінницької області, Вінницький міський естрадний оркестр «ВінБенд»; Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії, гурт «SUNRISE» та солісти вокальної студії «Зоряна мрія» Міського Палацу мистецтв та гурт «Експромт» Вінницької обласної філармонії, соліст – Олександр Онофрійчук.

Святкування 27-Ї річниці Дня Народження України, у нашому місті, пройшло в атмосфері незвично піднесеного настрою, патріотизму та любові до Батьківщини.

Коментарі: