Фестиваль «Без обмежень»

Четвер, 10 січня 2019

24 грудня, у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовського, вперше у Вінниці, відбувся інклюзивний фестиваль талантів «Без обмежень».

В затишній залі театру зібралися найголовніші його герої - чудові талановиті діти та молоді люди, які є незвичайними, особливими, але з величезною силою волі та жагою до життя.
Фестиваль проходив у два етапи – відбірковий, під час якого організатори знайомилися з учасниками, їх творчими досягненнями, проводилися майстер класи по образотворчому мистецтву від викладачів Вінницьких дитячих художніх шкіл та другий етап - Гала-концерт, в якому взяли участь усі бажаючі. Картини учасників майстер-класів були розміщені на виставці у холі театру, де кожен бажаючий міг проголосувати за картину, яка найбільше сподобалась. Поруч з виставкою була розміщена скринька для збору коштів за картини на приз глядацьких симпатій.
На Гала-концерті, з нагоди відкриття першого інклюзивного фестивалю талантів «Без обмежень», з вітальним словом, виступив директор Департаменту культури Максим Філанчук. Продовжилась концертна програма музичними виступами вихованців вінницьких дитячих музичних шкіл, також свою творчу майстерність усім присутнім дарували : лауреат всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Подільські Гостини» Гаврилова Софія, танцювальний колектив академії національних традицій «Фабрика талантів», зразкова танцювальна студія «Лілея» Калинівського районного будинку культури, ансамбль сопілкарів «Зернятко», зразковий аматорський хореографічний колектив «Мальви», зразковий танцювальний колектив народного танцю «Квіти Поділля» та гурт «Мій дотик». Також були учасники, які представляли свої роботи у номінації «Образотворче мистецтво». Учасники майстер-класів та учасники Гала-концерту були нагороджені дипломами від організаторів та отримали подарунки від спонсорів та партнерів фестивалю: Всеукраїнської громадської організації «Розвиток,розвиток», торгового дому «Корсика», торгових марок «Рудь» та «Ласунка», мережі магазинів «Я господиня» та «Попелюшка», центру спортивної медицини та реабілітації «Ренатус». 
Фестиваль талантів «Без обмежень» здійснив маленьку мрію кожного учасника та допоміг реалізувати свої творчі здібності, відкрити талант та поділитись своїми захопленями з іншими!Коментарі: