Центр концертних та фестивальних програм

Четвер, 22 лютого 2018

      Комунальний заклад «Центр концертних та фестивальних програм» є культурно-освітньою і науково-методичною організацією з відродження, збереження та розвитку культури, аматорського мистецтва, просвітницької  діяльності, створення та організації діяльності клубних формувань.

МИ  популяризуємо місцеві традиції, звичаї та реалізовуємо творчий потенціал міста.          

МИ - мультифункціональний  заклад, який поєднує матеріальну базу, кадровий потенціал фахівців та передбачає  виконання  творчих завдань з реалізації як масштабних культурно-мистецьких проектів, так і локальних, різного рівня складності.

МИ забезпечуємо проведення театрально-видовищних заходів, розважальних програм, конкурсів, фестивалів, виставок, презентацій, організацію гастролей вітчизняних та зарубіжних творчих колективів.

МИ  забезпечуємо  діяльність  мистецьких колективів: естрадно-духового оркестру «ВінБенд», дитячої театральної студії «Птаха», театру-студії “Сьоме небо ” , студії військово-патріотичної пісні «Перевал».

МИ виготовляємо якісний та конкурентоспроможний мистецький продукт!

НАША МІСІЯ:

  • Створення необхідних умов для розвитку та використання духовного потенціалу населення в культурно-мистецькому середовищі міста;
  • Розвиток усіх видів художньої самодіяльності та народної творчості: створення гуртків, студій, вокальних, музичних та хореографічних колективів, клубів тощо;
  • Урегулювання гастрольно-концертної діяльності в місті;
  • Впровадження інноваційних культурно-мистецьких проектів;
  • Просвітницька діяльність та виховання естетичного смаку у підростаючого покоління;
  • Налагодження співпраці з закладами культури, освіти, громадськими організаціями тощо.

   

    Діяльність Центру координується департаментом культури Вінницької міської ради та безпосереднім засновником - Вінницької міською радою.

 

    Центр є самостійним суб’єктом творчої та економічної діяльності, має статус, права й обов’язки юридичної особи.