ВінБенд

Сучасне музичне життя Вінниччини яскраво забарвлене  різноманіттям талановитих естрадних колективів . Вінницький естрадний оркестр «ВінБенд» з гордістю можна назвати їх флагманом, адже він має вже десятирічну історію! Талановиті музиканти підкорили не лише Україну, але й Європу. «ВінБенд» є учасником усіх загальноміських заходів та свят, активно займаючись популяризацією якісної інструментальної музики.

У складі  колективу  найкращі музиканти нашого міста, серед яких лауреати та переможці багатьох фестивалів та конкурсів. Концертний лист оркестру нараховує більше сотні композицій українських авторів,  популярних мелодій радянської та зарубіжної естради, джазових аранжувань, реміксів музики з улюблених кінофільмів. Віртуози оркестру невпинно прагнуть самовдосконалення, дивуючи фанів креативними аранжуваннями відомих класичних та сучасних творів.

Музика у виконанні «ВінБенд» - це магія, яка налаштовує на сердечні ноти, дарує гармонію та хороший настій, а також гарантовано залучає кожного, навіть випадкового слухача,  до численної армії своїх прихильників.